AgroEnergia – czyli nawet 25 000 zł dotacji na instalacje energetyczne OZE i dodatkowe 10 000 na pompę ciepła dla rolników!

Jesienią 2021 roku wystartował rządowy program dotacji dla rolników na odnawialne źródła energii. O dotacje w ramach programu AgroEnergia można się ubiegać do 2027 roku. Jakie warunki należy spełnić, aby uzyskać dofinansowanie na instalację fotowoltaiki, mini elektrowni wiatrowej lub pompy ciepła?

Ulga termomodernizacyjna – nawet 53 000 zł dofinansowania na zmniejszenie zapotrzebowania na energię cieplną w budynku!

Podnieś standard budynku i ciesz się ulgą od podatku dochodowego! Czy wiesz, jak ubiegać się o ulgę termoizolacyjną i jakie prace renowacyjne możesz pokryć w jej ramach? Dziś opiszemy zasady, na jakich udzielana jest ulga termoizolacyjna. Opiszemy również, w jaki sposób dzięki tej uldze, możesz wkroczyć do świata OZE. Jeśli więc interesuje Cię temat ulgi na modernizację termiczną budynków, to zapraszamy do dalszej lektury!

W Polsce fotowoltaika bardzo prężnie się rozwija. Z roku na rok spadają znacznie ceny nie tylko zakupu poszczególnych modułów i akcesoriów, ale także montażu systemów. Co więcej, można również skorzystać z wielu różnorodnych dofinansowań, co pozwala zaoszczędzić. Nadal trwają jednak spekulacje na temat tego, ile tak naprawdę wynosi żywotność paneli, a także, czy rzeczywiście są one trwałe. Zapraszamy do przeczytania naszego artykułu.

© 2024 CONCEPT Sp. z o.o. All Rights Reserved.